• header-over-ons.jpg

« Terug

Ben jij op zoek naar een leuke en flexibele baan als administrateur?

Vacature Administrateur.png07 apr

Ter uitbreiding van ons team zijn wij op zoek naar een administrateur voor 16-32 uur per week. Ben jij op zoek naar een leuke en flexibele baan op onze afdeling Administratie? Ben je nauwkeurig en vind je het leuk om te werken binnen een projectorganisatie? Dan ben jij misschien onze nieuwe administrateur!

Als administrateur kom je te werken in een team dat verantwoordelijk is voor een betrouwbare en adequate projectadministratie. Je ondersteunt de projectadministrateurs bij hun dagelijkse werkzaamheden en hebt daarnaast ook je eigen takenpakket. Samen zorgen we als afdeling voor adequate stuurinformatie voor directie, management en andere belanghebbenden.

IS DIT JOUW DROOMBAAN?
Leuk! Dan hopen we snel van je te horen. Je kunt je brief en cv mailen naar hrm@devriesverburg.nl. Ook vragen over deze vacature kunnen worden gemaild naar dit adres of bel Jan Muit, tel. 0182-341741.

BOUWEN OP KARAKTER
betrouwbaar, betrokken en gedreven

« Terug

SOCIAL MEDIA

Blijf up-to-date door ons te volgen!

CONTACT

't Vaartland 8
2821 LH  Stolwijk

Tel: 0182-341741
E-mail: info@devriesverburg.nl

Scroll naar boven