Parel in de Polder is de uitbreiding van het kantoor van De Vries en Verburg. Dit kantoor voorziet in onze toegenomen behoefte aan werk- en overlegplekken. Met dit project laten we zien wat technisch mogelijk is als de duurzame lat hoog genoeg wordt gelegd.
De ambities voor dit project zijn hoog: BREEAM-NL 2020 Outstanding, WELL v2 Platinum, Paris Proof (Whole Life Carbon < 200kg CO2/m2) en een MPG-ambitie die 60% ambitieuzer is dan de eis uit het Bouwbesluit. Deze ambities maken van dit project een uitdagend project.
De gevel van Parel in de Polder is meer dan alleen een buitenkant – het is een statement in duurzaamheid.
Vandaag is, met vakkundig kraanwerk, een prachtige boom geplaatst in het hart van Parel in de Polder!
In de nieuwe editie van IndustrieBouw zijn maar liefst 22 pagina's (!) gevuld met bouwpartners die hebben bijgedragen aan Parel in de Polder!
De installaties vormen een belangrijk onderdeel van Parel in de Polder. In deze film vertellen we daar meer over.
Ondanks de wat minder gunstige weersvooruitzichten stonden afgelopen zaterdagmorgen zeven collega’s van de knotploeg vol enthousiasme klaar om het ecologische landje een flinke snoeibeurt te geven.
Bij Parel in de Polder wordt grote vooruitgang geboekt. Eén van de meest in het oog springende momenten van deze week was het plaatsen van de brug door Damsteegt Waterwerken.
Deze website gebruikt cookies. Door gebruik te maken van deze website, geef je aan akkoord te zijn met het gebruik van cookies. Lees meer