
Plaats: Hoofddorp
Opdrachtgever: Ymere
Architect: Studioninedots
De Vries en Verburg realiseerde 124 sociale huurwoningen in de nieuwe Hoofddorpse stadswijk Hyde Park aan de Planetenweg in Hoofddorp.
Deze compacte appartementen en betaalbare woningen in appartementengebouw Octavia Hill worden vooral aan jongeren en starters onder de 35 jaar verhuurd door Woningcorporatie Ymere. Bij deze groep woningzoekenden is de vraag naar sociale huurwoningen namelijk groot.
Het project is een ontwikkeling van Snippe Projecten en BPD en is in opdracht van Ymere gebouwd.
"De samenwerking verliep positief met duidelijke, transparante en professionele communicatie. Vragen of aanpassingen werden snel en correct opgepakt, waardoor het project heel soepel verliep."
(opdrachtgever Ymere)
Wilt u meer informatie over dit project of over onze werkzaamheden? Neem dan contact met ons op.
Wilt u een bericht ontvangen als er een update van dit project beschikbaar is?
Deze website gebruikt cookies. Door gebruik te maken van deze website, geef je aan akkoord te zijn met het gebruik van cookies. Lees meer