Jong Duke 0075

de Jong DUKE

Projectinformatie

Plaats: Sliedrecht
Opdrachtgever: J.M. de Jong B.V. Constructiewerkplaats en Machinefabriek
Architect: Bedaux de Brouwer

Jong Duke 0075
Pijltjes DVV

De Jong DUKE in Sliedrecht is een innovatief en internationaal familiebedrijf dat zich richt op de ontwikkeling en productie van koffie- en espressomachines voor de zakelijke markt. Vanwege groei bestond er behoefte aan grotere huisvesting voor hun productieproces, opslag, expeditie en kantoor. 

J.M. de Jong was gevestigd op drie verschillende locaties in Sliedrecht. Om locaties samen te voegen is het pand aan de Marisstraat in Sliedrecht aangekocht.

De nieuwe huisvesting in Sliedrecht heeft een omvang van ongeveer 8.000 vierkante meter opslag en productie en 2.000 vierkante meter kantoor.

Middels een revitalisatie is het gebouw geschikt gemaakt voor de Jong DUKE. en kan het bedrijf hier verdere groei realiseren.

Meer informatie?

Wilt u een bericht ontvangen als er een update van dit project beschikbaar is?

Ons verhaal DVV De vries en verburg header 1 (1) De vries en verburg header 1 (1)
Pijltjes DVV

Wilt u meer informatie over dit project of over onze werkzaamheden?

Neem dan contact met ons op.