Hoogste punt nieuw facilitair gebouw Groene Hart Ziekenhuis (GHZ)

Op 2 juli vierden we samen met het bouwteam feestelijk het bereiken van het hoogste punt van het nieuwe facilitair gebouw van het Groene Hart Ziekenhuis (GHZ) in Gouda. Een mooie mijlpaal in een bouwproject dat zeer voorspoedig verloopt.
Tijdens een kort programma spraken achtereenvolgens Evert Hogendoorn namens De Vries en Verburg, Edwin Hovius namens ULC en Jochem Oosting namens het Groene Hart Ziekenhuis. Alle drie spraken zij hun waardering uit voor de bouwers en vakmensen die dagelijks aan het project werken.
Evert Hogendoorn gaf aan dat deze bouw voor De Vries en Verburg extra bijzonder is. “Als regionaal bedrijf hebben veel medewerkers een persoonlijke band met het Groene Hart Ziekenhuis, als patiënt, bezoeker of via familie en vrienden. Dat maakt dit project voor ons meer dan zomaar een bouwopgave.”
Jochem Oosting sloot af met een groot compliment. Daarbij stond hij nadrukkelijk stil bij de veilige manier waarop wordt gebouwd, terwijl het ziekenhuis gewoon in bedrijf blijft. “Een prestatie waar we met elkaar trots op mogen zijn!”
Na een warm applaus knalde de confetti en werd er onder het genot van een drankje en een lekker frietje nagepraat. Dit alles kreeg een extra feestelijke sfeer dankzij de gezellige muzikale begeleiding van Damian, een medewerker van de Technische Dienst.
Met het bereiken van deze mijlpaal is weer een belangrijke stap gezet richting de afronding van het nieuwe facilitair gebouw. We danken iedereen die hier dagelijks met zoveel inzet en vakmanschap aan bijdraagt!

Deze website gebruikt cookies. Door gebruik te maken van deze website, geef je aan akkoord te zijn met het gebruik van cookies. Lees meer