
“Ze staan voor wat ze beloven.” (Wim Zijderlaan, De Zijderlaan Groep)

“Het project is op een kwalitatief fantastische manier opgeleverd.” (André van den Berg, Schiphol Real Estate)

“Sommige huwelijken stranden na zeven jaar, dat van ons loopt nog.” (Robert Clement, Antoni van Leeuwenhoek)
Bouwbedrijf De Vries en Verburg is een onderdeel van de Burgland Groep. De Burgland Groep heeft de volgende visie en missie.
Als 'voortvarende en gedegen partner bij huisvesting' ontzorgen wij onze klanten bij hun huisvestingsproces. Wij beleven plezier in ons mooie vak en dat resulteert in de juiste motivatie en inzet. Dit zorgt op zijn beurt weer voor continuïteit en een goed rendement, binnen de context van onze eigen cultuur.
Door een efficiënte en vooral effectieve, transparante full service aanpak van het totale huisvestingsproces, van initiatief tot beheer, levert de Burgland Groep haar klanten een zeer goede prijs/kwaliteitverhouding. Als modern kennisintensief bedrijf zoeken wij bij zowel opdrachtgevers als opdrachtnemers naar partners die projectoverschrijdend willen samenwerken. Vanuit eigen initiatieven, die van derden of via samenwerking, stappen wij zo vroeg mogelijk het huisvestingsproces in. Daardoor wordt de aanwezige kennis goed geëxploiteerd. Onze kennis en daadkracht zorgen ervoor dat onze klanten kwalitatief hoogwaardige panden krijgen, tegen de laagst mogelijke stichtings- en exploitatiekosten.
Typerend voor Bouwbedrijf De Vries en Verburg:
Oplevering Centrum De Hanepraij te GoudaOp vrijdag 17 mei 2013 is door Bouwbedrijf De Vries en Verburg het nie... Lees verder |
![]() Per direct stagiairs gezochtBouwbedrijf De Vries en Verburg is per direct op zoek naar HBO-stagiai... Lees verder |
Oplevering DHG te SchiedamOp 15 april 2013 is het eerste van de twee kantoorgebouwen aan de Have... Lees verder |
![]() 25-jarig jubileumOp 2 mei 2013 is Teus van der Graaf en op 9 mei 2013 is Albert Verkuil... Lees verder |